چیدمان فرش

2766 بازدید
چیدمان فرش
  • توضیحات

    همیشه يک فرش ماشيني 4 متري يا فرش ماشيني 6 متري براي اتاق‌هاي نشيمني که يک کاناپه دو نفره و دو مبل تک دارند بسيار مناسب است. در اين حالت بهتر است

  • تماس با کارشناسان ما

    تلفن ثابت : 03154750013

    تلفن همراه : 09123893187

    ایمیل : info[@]delsacarpet.com

که حداقل 30 سانتي متر فاصله بين فرش وسط نشيمن و مبل‌ها وجود داشته باشد تا فضا زياد از حد شلوغ نشود.

براي راهرو، معمولا بهترين حالت تهيه ي يک قطعه فرش يا قاليچه با ابعاد دقيق متناسب راهرو يا گزينه ي دوم استفاده از فرش کناره يا فرش گليم آماده با سايز هاي مختلف است که بنا به شرايط راهرو از بين عرض هاي معمول و استاندارد ، عرض همخوان را انتخاب و طول مورد نظر به طور خريد مستقيم فرش از کارخانه و ارسال رايگان فرش سفارش دهيد،

و براي اتاق‌هاي نشيمني که حالت کشيده دارند معمولا کاناپه‌ها را رو به روي تلويزيون مي‌گذارند. اين جور مواقع صرف نظر از مبل‌هاي تمي که چه طور روي فرش قرار مي‌گيرند بايد به چيدمان تلويزيون و راحتي دونفره توجه داشت. يک فرش 6متر براي اين فضا مناسب است. به طور حتم تلويزيون و کاناپه هم بايد روي عرض فرش قرار گرفته باشند. متناسب و البته هم اندازه.

براي اتاق خواب، بهتر است فرش در زير تختخواب و بيرون از ميز هاي کناري تخت قرار گيرد. ديگر گزينه ي جايگزين  پهن کردن فرش هاي کوچک تر در دو طرف تختخواب است. فرشهاي گرد هم  ميتواند گزينه هاي انتخابي براي اتاق خواب باشند.

يک ميز ناهارخوري 6 نفره ابعاد مشخصي دارد. اين ميز‌ها معمولا 90 /205 سانتي متر هستند بنابراين براي انتخاب فرش براي آن با توجه به قانوني که داشتيم بايد دنبال يک فرش 220 / 320 سانتي متري بوده. تا حداقل از هر طرف 50 سانتي متر  فاصله باقي مانده باشد.

و اما اگر اتاق تان کوچک است ، بهترين و مقرون به صرفه ترين انتخاب آن است که هيچ چيزي را روي فرش قرار ندهيد. البته اندازه فرش هم نبايد انقدر کوچک باشد که اصلا به چشم نيايد. اندازه فرش بايد به حدي باشد که پايه هاي جلويي هر يک از صندلي ها و مبلمان روي فرش قرار بگيرد. اين رويکرد به ويژه زماني مناسب خواهد بود  که بخواهيد يک الگو را بر روي يک فرش سفت و يا بافت درست بزرگتر لايه بندي کنيد.فقط پايه هاي جلويي تمام مبلمان را بر روي فرش قرار دهيد تا چيدمان آنها از  نظر چشمی با هم متناسب باشد و يک فضاي خوب و باز ايجاد کند.

 

برچسب ها:
مدیرسایت 1396/02/20
دیدگاه شما
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید