تابلو فرش

1512 بازدید
تابلو فرش
  • توضیحات

    امروزه وجود تابلو فرش در ادارات ،منازل ودفاتر به یک وسیله عادی تبدیل شده که زیبایی خاصی به محیط میدهد وفضا را دل انگیز تر میکند ...

  • تماس با کارشناسان ما

    تلفن ثابت : 03154750013

    تلفن همراه : 09123893187

    ایمیل : info[@]delsacarpet.com

امروزه وجود تابلو فرش در ادارات ،منازل ودفاتر به یک وسیله عادی تبدیل شده که زیبایی خاصی به محیط میدهد وفضا را دل انگیز تر میکند ...

تابلو فرشهای ماشینی به دو دسته تقسیم میشود :

دسته اول که با استفاده از دستگاه بافت و چاپ روی تابلو صورت میگیرد .

دسته دوم تابلو فرشها که با استفاده از روش مرسوم دستگاه بافت انجام میشود .

در دسته اول بافت تابلو فرش بعد از انتخاب طرح اولیه به صورت خام  بافته میشود وسپس طرح نهایی با کیفیت بالا روی فرش چاپ میشود، از مزیتهای این روش تعداد رنگ بندی های گوناگون در کار میباشد  و اینکه  تصویری شبیه به تصویر واقعی به اجرا در میاد .

دسته دوم ، تابلو فرش پس از انتخاب طرح ابتدا به دست طراح سپرده میشود تا ویرایش نهایی انجام شود و طرح بر اساس تعداد رنگ دستگاه آماده بافت میشود ،بافت این گونه ها بر اساس ۸رنگ و۱۰ رنگ میباشد و در قالب ۷۰۰ و ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه انجام میگیرد .

مراقبت ها :

آنها را نباید به صورت مستقیم روی دیوارهای گچی آویخت ، نباید میخ را روی آنها کوبید زیرا باعث سوراخ شدن بافت فرش میشود .

اگر نگران بیدزدگی تابلو هستید میتوانید از پودر یا قرص نفتالین استفاده کنید ، عامل اصلی بیدزدگی آنها به خاطر رطوبت و استفاده از پشمهای ضد عفونی نشده در کار میباشد ، سعی کنید آنها را در مسیر مستقیم کولرهای آبی قرار ندهید .

از تابش مستقیم نور آفتاب بر روی تابلو جلوگیری کنید.

نحوه تمیز کردن تابلو فرش : 

بهترین روش برای گردگیری استفاده از برس جاروبرقی میباشد ،تنها تابلو فرشهای معتبر هستند که امکان شست و شو با آب وصابون را دارند ، در غیر این صورت با استفاده از یک اسفنج نرم به همراه آب سرد و شامپو فرش برای شسشتو استفاده شود ،برای این کار ابتدا تابلو را از قابش جدا کرده و برای شست وشو اقدام کنید ، سپس برای خشک کردن آن از محیط نسبتا گرم استفاده کنید وشدیدا از آویزون کردن آن خودداری کنید زیرا این کار باعث کش آمدن بافت فرش میشود ، آنرا در نور غیر مستقیم آفتاب پهن کرده و اجازه دهید خشک شود .

 

برچسب ها:
مدیرسایت 1396/09/05
دیدگاه شما
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید